Corneille - Corneille ingelijste ets 'Femmes et oiseaux' - 1998 - oplage V/XXX. - Verkocht

Corneille - Corneille ingelijste ets 'Femmes et oiseaux' - 1998 - oplage V/XXX. kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 195,00

Corneille - Corneille ingelijste ets 'Femmes et oiseaux' - 1998 - oplage V/XXX. kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Corneille ingelijste ets 'Femmes et oiseaux' - 1998 - oplage V/XXX. kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Corneille ingelijste ets 'Femmes et oiseaux' - 1998 - oplage V/XXX. kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

807 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Een prachtig ingelijste ets van Corneille uit de 'Femmes et oiseaux' serie.

De werken zijn zuurvrij ingelijst in verzilverde houten lijsten en in perfecte conditie.

De ets is gesigneerd en Romeins genummerd V/XXX.

Afmetingen incl. lijst: 65 x 55 cm.

Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:02-06-2018 om 21:33
Eindtijd:16-06-2018 om 15:10
marjoleinmaree
16 jun. / 00:44
€ 195