| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Professioneel ingelijste litho van Corneille met als afbeelding een Vrouw en een Vogel. het werk komt uit 1994, heeft als nummering EA 2/30 en meet 36 x 48 cm. Wordt aangetekend verzonden.
| Transport | |
| Garantie | |