Corneille - Corneille - ingelijste zeefdruk - 1997 - Verkocht

Corneille - ingelijste zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - ingelijste zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 275!Corneille - ingelijste zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 275!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooi ingelijst werk van Corneille met heldere kleuren. Nummer: E.A. Jaar: 1997. Titel: onbekend. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Afmetingen incl. lijst: H90 x b75 cm. Afmetingen voorstelling: H65 x b50 cm.

Conditie: in goede staat.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Verzenden met een koerier is ook een optie.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.