Corneille - Corneille - ingelijste zeefdruk: Le voyage - 1995 - Verkocht

Corneille - ingelijste zeefdruk: Le voyage - 1995  kopen? Bied vanaf 110!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - ingelijste zeefdruk: Le voyage - 1995  kopen? Bied vanaf 110!Corneille - ingelijste zeefdruk: Le voyage - 1995  kopen? Bied vanaf 110!Corneille - ingelijste zeefdruk: Le voyage - 1995  kopen? Bied vanaf 110!Corneille - ingelijste zeefdruk: Le voyage - 1995  kopen? Bied vanaf 110!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Ingelijste zeefdruk van Corneille uit 1995. Titel: Le Voyage. Nummer: 44/1000. Afmetingen incl. lijst: H35 x b42 cm. Afmetingen voorstelling: H23,5 x b33,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

Conditie: in goede staat.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

ZZCOB