Corneille - Corneille, kleurenlitho 1977, handgesigneerd, oplage 99, ingekaderd - Verkocht

Corneille, kleurenlitho 1977, handgesigneerd, oplage 99, ingekaderd kopen? Bied vanaf 170!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille, kleurenlitho 1977, handgesigneerd, oplage 99, ingekaderd kopen? Bied vanaf 170!Corneille, kleurenlitho 1977, handgesigneerd, oplage 99, ingekaderd kopen? Bied vanaf 170!Corneille, kleurenlitho 1977, handgesigneerd, oplage 99, ingekaderd kopen? Bied vanaf 170!Corneille, kleurenlitho 1977, handgesigneerd, oplage 99, ingekaderd kopen? Bied vanaf 170!Corneille, kleurenlitho 1977, handgesigneerd, oplage 99, ingekaderd kopen? Bied vanaf 170!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kleurlitho Corneille

Afmetingen: 35 x 35 cm

Afmetingen lijst: 58 x 55 cm

Handgesigneerd in potlood engedateerd 1977

Genummerd: 40/99

Houten glazen lijst wordt meegeleverd

In perfecte staat

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Erpe, België