| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1974 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie litho uit 1975 getiteld " le divan fleuri'. Staat ook beschreven in Donkersloot. Hangt zeer mooi aan de muur
Afmeting: 70 x 50 cm .
oplage: 81/100
eenvoudig Ingelijst, plexi-glas
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gent, België | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 10 kg.
| Garantie | |||