Corneille - CORNEILLE - le divan fleuri - 1975 - INGELIJST - Verkocht

Corneille - CORNEILLE - le divan fleuri - 1975 - INGELIJST kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - CORNEILLE - le divan fleuri - 1975 - INGELIJST kopen? Bied vanaf 1!Corneille - CORNEILLE - le divan fleuri - 1975 - INGELIJST kopen? Bied vanaf 1!Corneille - CORNEILLE - le divan fleuri - 1975 - INGELIJST kopen? Bied vanaf 1!Corneille - CORNEILLE - le divan fleuri - 1975 - INGELIJST kopen? Bied vanaf 1!Corneille - CORNEILLE - le divan fleuri - 1975 - INGELIJST kopen? Bied vanaf 1!Corneille - CORNEILLE - le divan fleuri - 1975 - INGELIJST kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1974
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie litho uit 1975 getiteld " le divan fleuri'. Staat ook beschreven in Donkersloot.  Hangt zeer mooi aan de muur

Afmeting: 70 x 50 cm .

oplage: 81/100

eenvoudig Ingelijst, plexi-glas

PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 11,00