Corneille - Corneille - les poissons volants - 1975 - INGELIJST - Verkocht

Corneille - Corneille - les poissons volants - 1975 - INGELIJST kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Corneille - les poissons volants - 1975 - INGELIJST kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Corneille - les poissons volants - 1975 - INGELIJST kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Corneille - les poissons volants - 1975 - INGELIJST kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Corneille - les poissons volants - 1975 - INGELIJST kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Corneille - les poissons volants - 1975 - INGELIJST kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Corneille - les poissons volants - 1975 - INGELIJST kopen? Bied vanaf 275!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100

Heeft een beperkte oplage van 100 stuks, deze is 99/100.

Deze zit in een mooie lijst met passe-partout.

Afmeting : 50 x 70 cm.

Binnen België € 11,00