Corneille - CORNEILLE limited edition op doek 2001 - 80 X 60 cm - Verkocht

CORNEILLE limited edition op doek 2001 - 80 X 60 cm kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

CORNEILLE limited edition op doek 2001 - 80 X 60 cm kopen? Bied vanaf 50!CORNEILLE limited edition op doek 2001 - 80 X 60 cm kopen? Bied vanaf 50!CORNEILLE limited edition op doek 2001 - 80 X 60 cm kopen? Bied vanaf 50!CORNEILLE limited edition op doek 2001 - 80 X 60 cm kopen? Bied vanaf 50!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

CORNEILLE limited edition op doek 2001 -80 X 60 cm

Prachtige reproductie op doek  met houten frame.

Bekijk foto's voor beschrijving en stempel.

Verkeert in prachtige staat.