Corneille - Corneille litho: Journee de plui - een regenachtige dag - Verkocht

Corneille litho: Journee de plui - een regenachtige dag kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille litho: Journee de plui - een regenachtige dag kopen? Bied vanaf 250!Corneille litho: Journee de plui - een regenachtige dag kopen? Bied vanaf 250!Corneille litho: Journee de plui - een regenachtige dag kopen? Bied vanaf 250!Corneille litho: Journee de plui - een regenachtige dag kopen? Bied vanaf 250!Corneille litho: Journee de plui - een regenachtige dag kopen? Bied vanaf 250!Corneille litho: Journee de plui - een regenachtige dag kopen? Bied vanaf 250!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Naam: Journee de pluie- regenachtige dag
Kunstenaar: Corneille 1922-2010
Jaar: 1987
Gesigneerd: ja, met potlood.
Techniek: kleuren litho op geschept papier
Oplage: 93/125
Afmeting: 47,5 cm x 35,5 cm (afmetingen lijst: 66 cm x 51 cm)
Conditie: goede staat, zowel Litho als lijst