| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Naam: Journee de pluie- regenachtige dag
Kunstenaar: Corneille 1922-2010
Jaar: 1987
Gesigneerd: ja, met potlood.
Techniek: kleuren litho op geschept papier
Oplage: 93/125
Afmeting: 47,5 cm x 35,5 cm (afmetingen lijst: 66 cm x 51 cm)
Conditie: goede staat, zowel Litho als lijst
| Transport | |
| Garantie | |