| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Corneille uit 1958. Titel: Zonder titel.Afmetingen: H13,9 x b22,3 cm. Nummer: 63/150. Het werk is rechtsonder, door de kunstenaar, gesigneerd. Corneille verstuurde deze litho als nieuwjaarswens aan zijn vrienden en relaties. Er zit een traditionele middenvouw in het werk. Herkomst: Van Corneille verzamelaar die regelmatig bij hem, in Parijs, op bezoek ging en de werken rechtstreeks van hem kocht. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Literatuur: Donkersloot, pagina 84, nummer: 50.
Opdracht: op de achterzijde staat met potlood geschreven: Bonne année
Conditie: in goede staat. Linksonder in de hoek zit een klein vouwtje.
ZZCOB
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Naaldwijk, Nederland |
| Garantie | |