Corneille - Corneille - litho + boek (luxe editie) - herkomst: bibliotheek Boudewijn Buch - Verkocht

Corneille - litho + boek (luxe editie) - herkomst: bibliotheek Boudewijn Buch kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - litho + boek (luxe editie) - herkomst: bibliotheek Boudewijn Buch kopen? Bied vanaf 175!Corneille - litho + boek (luxe editie) - herkomst: bibliotheek Boudewijn Buch kopen? Bied vanaf 175!Corneille - litho + boek (luxe editie) - herkomst: bibliotheek Boudewijn Buch kopen? Bied vanaf 175!Corneille - litho + boek (luxe editie) - herkomst: bibliotheek Boudewijn Buch kopen? Bied vanaf 175!Corneille - litho + boek (luxe editie) - herkomst: bibliotheek Boudewijn Buch kopen? Bied vanaf 175!Corneille - litho + boek (luxe editie) - herkomst: bibliotheek Boudewijn Buch kopen? Bied vanaf 175!Corneille - litho + boek (luxe editie) - herkomst: bibliotheek Boudewijn Buch kopen? Bied vanaf 175!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Gesigneerde litho van Corneille + boek "De A van Cobra in woord en beeld". Dit is de luxe editie met litho en verzamelband. Afmetingen boek: H34 x b24,5 cm. Aantal bladzijden: 192. Het boek komt uit de bibliotheek van Boudewijn Buch. Afmetingen litho: H32 x b23 cm. Afmetingen voorstelling: H21 x b16,5 cm. Nummer: 14/200. Jaar: 1998, voorstelling: 1948. Het werk is rechtsonder door Corneille met potlood gesigneerd.  De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd

Conditie: in nieuw staat.