Corneille - Corneille - zeefdruk: Hommage a van Gogh - 1990 - Verkocht

Corneille - zeefdruk: Hommage a van Gogh - 1990 kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - zeefdruk: Hommage a van Gogh - 1990 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - zeefdruk: Hommage a van Gogh - 1990 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - zeefdruk: Hommage a van Gogh - 1990 kopen? Bied vanaf 225!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie zeefdruk met heldere kleuren van Corneille uit 1990. Nummer: E.A. Afmetingen: H67,5 x b50,5 cm. Het werk is rechtsboven, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Herkomst: Van Corneille verzamelaar die regelmatig bij hem, in Parijs, op bezoek ging en de werken rechtstreeks van hem kocht. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat. Langs linker onder en bovenhoek zit een klein vouwtje. Bij inlijsting vallen deze onder de passe-partout.

ZZCOB