| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Corneille - zeefdruk: Overture Sur L'ete; jaar: 1981; afm. blad: h56 x b76 cm; nummer: 70/200 (het nummer kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben vvan meerdere exemplaren); het werk is rechtsboven, in het rode vlak, door de kunstenaar, met potlood, gesigneerd. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat. Linksbovenin zit een kleine vouw in de hoek. Goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst.
ZZCOB
| Transport | |
| Garantie | |