Corneille - Corneille: zeefdruk, Promenade - Verkocht

Corneille: zeefdruk, Promenade  kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille: zeefdruk, Promenade  kopen? Bied vanaf 150!Corneille: zeefdruk, Promenade  kopen? Bied vanaf 150!Corneille: zeefdruk, Promenade  kopen? Bied vanaf 150!Corneille: zeefdruk, Promenade  kopen? Bied vanaf 150!Corneille: zeefdruk, Promenade  kopen? Bied vanaf 150!Corneille: zeefdruk, Promenade  kopen? Bied vanaf 150!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraaie zeefdruk met de titel 'Promenade'

Het werk komt uit 1991 en de oplage is gelimiteerd tot 200 ex.

Gedrukt op handgeschept papier van 54 x 39 cm.

Keurig ingelijst met passe partout in een metalen lijst van 63 x 52 cm.

Uiteraard gesigneerd met potlood door Corneille.