Corneille - Corneille: zeldzame terragraphie, Les femmes de la bible - Verkocht

Corneille: zeldzame terragraphie, Les femmes de la bible kopen? Bied vanaf 595!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille: zeldzame terragraphie, Les femmes de la bible kopen? Bied vanaf 595!Corneille: zeldzame terragraphie, Les femmes de la bible kopen? Bied vanaf 595!Corneille: zeldzame terragraphie, Les femmes de la bible kopen? Bied vanaf 595!Corneille: zeldzame terragraphie, Les femmes de la bible kopen? Bied vanaf 595!Corneille: zeldzame terragraphie, Les femmes de la bible kopen? Bied vanaf 595!Corneille: zeldzame terragraphie, Les femmes de la bible kopen? Bied vanaf 595!Corneille: zeldzame terragraphie, Les femmes de la bible kopen? Bied vanaf 595!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige en kostbare terragrafie van Corneille.

Het werk komt uit de portfolio 'les femmes de la bible' en heeft een zeer beperkte oplage van slechts 120 ex.

Het formaat is 52,5 x 60 cm.

Uiteraard met de hand gesigneerd en genummerd door Corneille.

Uitgegeven door Ateliers Har-El, Jaffa.

De speciale techniek voor terragrafie is in Israël ontstaan. Hierbij werd zand gemengd met pigment als basis. Het zand is afkomstig uit verschillende woestijnen, met verschillende texturen en kleuren. Hierdoor ontstaat een prachtige reliëf en textuur.