| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige vroege litho van de hand van Corneille. Afkomstig uit de bundel 'Les jambages au cou'. Op de voorzijde de afbeelding (foto 1), op de achterzijde een tekst van Christian Dotremont (foto 2), behorend bij een andere litho. Afmeting van het papier is 25 x 19cm.
Deze litho is in 1949 door Corneille gemaakt en afgedrukt in een oplage van 12 stuks. In 1966 opnieuw uitgebracht in een oplage van 300 stuks.
Dit werk is in 1995, opnieuw in een oplage van 300 stuks, gedrukt bij Michel Cassé in Parijs op mooi dik 'Velin d'Arches' papier.
Let op: het blad op de laatste foto, wordt niet meegeleverd.
| Transport | |
| Garantie | |