| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Corneille (1922-2010).
Regenboogkleuren.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 83/200.
2004.
Proper blad.
Blad: 40x52cm.
Kader: 62x80cm. Rug minder.
Reflecties op de foto's door het glas.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oelegem, België |
| Garantie | |