Prachtige litho gesigneerd in grafiet aan de onderkant door de schilder Cobra in 1996. Moeilijk te vinden vandaag de dag. Totale afmetingen met lijst : 65,5 x 54 cm Afmetingen binnen het passe-partout: 48 x 37 cm. Een vrolijk werk met een knipoog naar Basquiat's schilderij (en zijn kroon) 8 jaar na zijn dood.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 13,50
Naar Nederland
€ 26,50
€ 26,50
Europese Unie
€ 26,00
Wereldwijd
€ 68,50