Dit werk is van de Nederlandse kunstenaar Corneille. Op het werk zijn enkele dieren in abstractie afgebeeld in een landschapsvoorstelling. De druk is 33 x 33 cm (60 x 60 inclusief lijst), linksonder gesigneerd en gedateerd '94 en rechtsonder genummerd E/A. Het werk ingelijst met passe-partout en verguld houten lijst achter glas.
Zeer Goed
Een verkleuring zichtbaar in de hoek van het passe-partout linksonder en een kleinere verkleuring rond het papier en passe-partout in het midden aan de onderkant. Verder geen zichtbare beschadigingen.
Tot 10 kg.
€ 13,50