Deze ets is in 1977 uitgebracht in zwat/wit; waarbij het blad zwart is en de lijntekeningen in wit zijn uitgespaard. De oplage van deze uitgave bedroeg 40 ex. Deze ets is zoals de fotos laten zien in een heel andere uitvoering gemaakt, eveneens in 1977. Deze heb ik niet in een oplage terug kunnen vinden. het is een epreuve artiste. Hand gesigneerd en getiteld: le petit monde familier. De ets is in heel goede staat
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00