Bert Houweling - Foto, Penzance - Ingelijst
Alfons Vermeir - Stadsgezicht, olieverf op doek (netjes ingelijst)
Jan Montyn - La cage de temps II, aquatint ets (netjes ingelijst)
Ari Stolk - Kuifmees - gouache
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50.5 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 75.4 x 63.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2 van 16 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Het werk is in uitstekende staat. Stijlvol ingelijst met passe-partout. Lijst aan bovenzijde niet storend iets beschadigd (zie foto). | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeist, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.