Corneille - Femmes dans un jardin - Verkocht

Corneille - Femmes dans un jardin kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Femmes dans un jardin kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Femmes dans un jardin kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Femmes dans un jardin kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Femmes dans un jardin kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Femmes dans un jardin kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1977
Techniek Litho
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E/A

Een 'vroeg werk' van Corneille.

Een afbeelding met 2 liggende vrouwfiguren die zich onderwerpen aan kleurrijke, natuurlijke elementen,  getroffen door de vrucht/bloem.
Typisch werk van Corneille.
Uit een kleine oplage van 135 stuks, het 'Epreuve d'Artiste' exemplaar!
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hagestein, Nederland
Binnen Nederland € 11,00