Corneille - Fete solaire pour femme et oiseau III - Verkocht

Corneille - Fete solaire pour femme et oiseau III kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Fete solaire pour femme et oiseau III kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Fete solaire pour femme et oiseau III kopen? Bied vanaf 195!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1981
Techniek Litho
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Glasschade
Afmetingen 71 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 54/150

 Mooie lithografie van Corneille uit 1981. Gesigneerd en genummerd 54/150

Het werk is ingelijst, maar de lijst heeft niet zoveel omhanden. in het glas zit een scheur. U kunt het werk ophalen, per koerier toegezonden krijgen of uit de lijst als pakket per aangetekende post toegezonden krijgen.

U kunt het werk bekijken en of naar aankoop afhalen bij galerie Rotor in Arkel.

Het werk hoort bij een map waar een gedicht van Thanh-Tam bij zit. Een serie van drie lithografieën die nu los worden aangeboden. Degene die ze alle drie of er twee koopt krijgt de originele map met het gedicht erbij.

Binnen Nederland € 11,00