| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1981 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Stijl | Expressionistisch |
| Onderwerp | Figuren |
| Ingelijst | Glasschade |
| Afmetingen | 71 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 54/150 |
 Mooie lithografie van Corneille uit 1981. Gesigneerd en genummerd 54/150
Het werk is ingelijst, maar de lijst heeft niet zoveel omhanden. in het glas zit een scheur. U kunt het werk ophalen, per koerier toegezonden krijgen of uit de lijst als pakket per aangetekende post toegezonden krijgen.
U kunt het werk bekijken en of naar aankoop afhalen bij galerie Rotor in Arkel.
Het werk hoort bij een map waar een gedicht van Thanh-Tam bij zit. Een serie van drie lithografieën die nu los worden aangeboden. Degene die ze alle drie of er twee koopt krijgt de originele map met het gedicht erbij.Â
| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||