Zeer grote unieke kleurrijke zeefdruk van Corneille . Fraai en strak ingelijst ophangklaar. Zeer lichte amper zichtbare gebruikers sporen aan de lijst vooral aan de punten. Oplage nummer 146 van 150. Potlood gesigneerd en genummerd door Corneille. Inclusief aankoop bewijs en aankoopbedrag van 2850 euro. Het werk verkeerd in nieuwstaat. Het item staat in Boornbergum bij Drachten. Uiteraard kan dit niet opgestuurd worden maar dient afgehaald worden. Let op de Zeer grote afmetingen van het werk.. Zeer mooi.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boornbergum, Nederland
koeriersdienst