Corneille - geen titel - Verkocht

Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 195!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 195!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 195!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 195!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 195!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1983
Stijl Abstract
Onderwerp Erotiek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 91 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer mooie zeefdruk van corneille uit 1983
lage oplage .oplagenummer:45/85.
mooi en strak ingelijst ophangklaar.
uiteraard potlood gesigneerd/gedateerd en genummerd door corneille.

dit werk kan ivm de kwetsbaarheid en grote niet opgestuurd worden.
afhalen kan in eindhoven
bezorging is mogelijk vanaf eindhoven in een straal van 250 km a 0,30/km
nvt