Fraaie kleuren ets van corneille uit 1981 Strak ingelijst Wat zeldzamer werk van Corneille Note: lijst heeft enkele zeer lichte beschadigingen [ zie foto,s] Ophang klaar,zeer lage oplage Oplagenummer in romeins genummerd: xIv/xxx
Uiteraard gesigneerd gedateerd en genummerd in potlood door corneille. Het item is gezien de kwetsbaarheid niet op te sturen. Afhalen kan in Eindhoven Een eventuele bezorging is bespreekbaar:kosten koper.
Zeer Goed