Corneille - groene palm

Corneille - groene palm kopen? Bied vanaf 149!
Corneille - groene palm kopen? Bied vanaf 149!Corneille - groene palm kopen? Bied vanaf 149!Corneille - groene palm kopen? Bied vanaf 149!Corneille - groene palm kopen? Bied vanaf 149!Corneille - groene palm kopen? Bied vanaf 149!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1991
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 31 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 66 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A. 2/20
Ingelijste hand gesigneerde en genummerde zeefdruk van Corneille.

Afmeting incl lijst: 66 x 54 cm (h x b)
Afmeting beeld: 31 x 20 cm (h x b)

Conditie: lijst in goede staat, werk zelf in zeer goede conditie, zie foto’s.

Kan zo aan de muur!
Geheel in zeer goede staat, zie foto’s.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25