Ingelijste hand gesigneerde en genummerde zeefdruk van Corneille.
Afmeting incl lijst: 66 x 54 cm (h x b) Afmeting beeld: 31 x 20 cm (h x b)
Conditie: lijst in goede staat, werk zelf in zeer goede conditie, zie foto’s.
Kan zo aan de muur!
Zeer Goed
Geheel in zeer goede staat, zie foto’s.
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25