| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Corneille
Handgesigneerde zeefdruk, Ode Aan Holland + gratis kunstenaarsaffiche: Kass-Meridian Chicago
Ode Aan Holland - gesigneerde zeefdruk - oplage 250 ex. - 1993
Prachtige kleurenzeefdruk van Corneille.
Kunstenaar: Corneille
Techniek: zeedruk
Afmeting papier/beeld: 70x50cm
Bedrukt tot aan de randen
Oplage: 208/250
Gesigneerd: Met de hand in potlood
Jaartal: 1993
Conditie: In zeer goede staat (nieuwstaat)
+ gratis kunstenaarsaffiche Kass Meridian, Chicago
75,7 x 56,4 cm
Wordt verzonden met verzekering via koerierdienst
Kan uiteraard ook opgehaald worden.
| Transport | |
| Garantie | |