Corneille - Handgesigneerde zeefdruk, Ode Aan Holland + gratis kunstenaarsaffiche - Verkocht

Handgesigneerde zeefdruk, Ode Aan Holland + gratis kunstenaarsaffiche kopen? Bied vanaf 199!
Grafiek (handgesigneerd)

Handgesigneerde zeefdruk, Ode Aan Holland + gratis kunstenaarsaffiche kopen? Bied vanaf 199!Handgesigneerde zeefdruk, Ode Aan Holland + gratis kunstenaarsaffiche kopen? Bied vanaf 199!Handgesigneerde zeefdruk, Ode Aan Holland + gratis kunstenaarsaffiche kopen? Bied vanaf 199!Handgesigneerde zeefdruk, Ode Aan Holland + gratis kunstenaarsaffiche kopen? Bied vanaf 199!Handgesigneerde zeefdruk, Ode Aan Holland + gratis kunstenaarsaffiche kopen? Bied vanaf 199!Handgesigneerde zeefdruk, Ode Aan Holland + gratis kunstenaarsaffiche kopen? Bied vanaf 199!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Corneille

Handgesigneerde zeefdruk, Ode Aan Holland + gratis kunstenaarsaffiche: Kass-Meridian Chicago

Ode Aan Holland - gesigneerde zeefdruk - oplage 250 ex. - 1993

Prachtige kleurenzeefdruk van Corneille.

Kunstenaar: Corneille
Techniek: zeedruk
Afmeting papier/beeld: 70x50cm

Bedrukt tot aan de randen
Oplage: 208/250
Gesigneerd: Met de hand in potlood
Jaartal: 1993
Conditie: In zeer goede staat (nieuwstaat)

+ gratis kunstenaarsaffiche Kass Meridian, Chicago

75,7 x 56,4 cm

Wordt verzonden met verzekering via koerierdienst

Kan uiteraard ook opgehaald worden.