Dirk Arnoldus Tavenraat - Pointillistisch bosgezicht - Inkttekening
Shinkichi Tajiri - Gesigneerd boek: Autobiografische aantekeningen - 1993
Otmar Alt - zonder titel - zeefdruk met reliëf - ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap met koeien
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1945 |
Techniek | Houtskool |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 21.5 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 33 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
Lijst voorzien van museum glas. Het papier heeft wat kreukels en vouwen (zie foto’s) wat past bij het 77(!) jaar oude werk. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zoetermeer, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Zoetermeer, Nederland |
Starttijd | 29-11-2022 om 20:05 |
Eindtijd | 12-12-2022 om 19:04 |