Corneille - Hommage a Eric Satie - Verkocht

Corneille - Hommage a Eric Satie kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Hommage a Eric Satie kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Hommage a Eric Satie kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Hommage a Eric Satie kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Hommage a Eric Satie kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Hommage a Eric Satie kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Hommage a Eric Satie kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Hommage a Eric Satie kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Hommage a Eric Satie kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Hommage a Eric Satie kopen? Bied vanaf 275!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1976
Techniek Litho
Stijl Afrikaans
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 64.5 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 75

Groot formaat, uniek werk uit z'n vroege periode

In wit potlood getekend: E/A, in kleine oplage van totaal 75 ex.

Hardhouten lijst met lichtgroen passe-partout

Rand van de lijst, dikte: 25 x 20 mm

Gesigneerd links boven in wit potlood

Uitstekende staat

Vraagprijs € 325,-

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hagestein, Nederland