| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1976 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Geschept Papier |
| Stijl | Afrikaans |
| Onderwerp | Dieren |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 64.5 x 50 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 93 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 75 |
Groot formaat, uniek werk uit z'n vroege periode
In wit potlood getekend: E/A, in kleine oplage van totaal 75 ex.
Hardhouten lijst met lichtgroen passe-partout
Rand van de lijst, dikte: 25 x 20 mm
Gesigneerd links boven in wit potloodUitstekende staat
Vraagprijs € 325,-
| Conditie | |
| Conditie | Zeer Goed |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hagestein, Nederland |
| Garantie | |