Corneille - hoofd met kreeft - Verkocht

Corneille - hoofd met kreeft kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - hoofd met kreeft kopen? Bied vanaf 150!Corneille - hoofd met kreeft kopen? Bied vanaf 150!Corneille - hoofd met kreeft kopen? Bied vanaf 150!Corneille - hoofd met kreeft kopen? Bied vanaf 150!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1992
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst 88 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 250
zeer fraaie zeefdruk van corneillehandgesigneerdoplage nummer:87/250in nieuw staat
Binnen Nederland € 6,95