Pablo Picasso - Dame Del Sombrero
Joan Miro - 'L` Astre bleu " - 'Litografo Volume I' Spaanse uitgave uit 1972 Mourlot 857
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 16.5 x 21.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 18/125 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westland, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Westland, Nederland |
Starttijd | 16-10-2022 om 16:01 |
Eindtijd | 22-4-2023 om 13:23 |