Corneille - ingelijste litho - 1990

Corneille - ingelijste litho - 1990 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - ingelijste litho - 1990 kopen? Bied vanaf 250!Corneille - ingelijste litho - 1990 kopen? Bied vanaf 250!Corneille - ingelijste litho - 1990 kopen? Bied vanaf 250!Corneille - ingelijste litho - 1990 kopen? Bied vanaf 250!Corneille - ingelijste litho - 1990 kopen? Bied vanaf 250!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen16.5 cm x 21.5 cm (h x b)
Lijst63 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18/125
Kunstenaar: Corneille
Techniek: litho
Nummer: 18/125
Jaar: 1990 (22 oktober)
Afmetingen:  incl lijst: H63 x b77cm, voorstelling: H16.5 x b21.5cm.
Gesigneerd: in opdracht: "voor Nelly" door Corneille

Het werk is ook gesigneerd door medewerkers van Gallerie Jaski te Amsterdam (o.a. Tom Okker).  Nelly is de vrouw van Peter Willems, de kunstdrukker.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.

Starttijd:16-10-2022 om 16:01
Eindtijd:23-10-2022 om 19:26
Openingsbod € 250
ObjectlocatieWestland,  Nederland