Corneille - ingelijste litho: Femme et Oiseau II - 1996 (keurige lijst!) - Verkocht

Corneille - ingelijste litho: Femme et Oiseau II - 1996 (keurige lijst!) kopen? Bied vanaf 375!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - ingelijste litho: Femme et Oiseau II - 1996 (keurige lijst!) kopen? Bied vanaf 375!Corneille - ingelijste litho: Femme et Oiseau II - 1996 (keurige lijst!) kopen? Bied vanaf 375!Corneille - ingelijste litho: Femme et Oiseau II - 1996 (keurige lijst!) kopen? Bied vanaf 375!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 88 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 18/125

Kunstenaar: Corneille. Techniek: Litho. Jaar: 1996. Nummer: 18/125.
Zowel het werk als de lijst is in zeer goede conditie. Het werk kan opgestuurd worden, maar het risico op glasbreuk is dan niet verzekerd. Ophalen of verzenden met Swift koeriers heeft de voorkeur.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50