Corneille - Ingelijste litho:laatste proefdruk - 1985 - Verkocht

Corneille - Ingelijste litho:laatste proefdruk - 1985 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Ingelijste litho:laatste proefdruk - 1985 kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Ingelijste litho:laatste proefdruk - 1985 kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Ingelijste litho:laatste proefdruk - 1985 kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Ingelijste litho:laatste proefdruk - 1985 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (27)

782 verkochte items
Alle items van deze verkoper (353)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1985
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 38 cm (h x b)
Lijst48 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingelijste litho van Corneille. Jaar: 1985. Nummer: Epreuve d'essai. Afmetingen incl. lijst: H48 x b64cm. Afmetingen voorstelling: H30 x b38 cm.  Proefdruk op bruin papier voor de uitgegeven serie op wit papier. Herkomst: Galerie Moderne, Amsterdam/Nico Koster. Het werk is rechts onderin gesigneerd door de kunstenaar. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Dit is de laatste proefdruk waarna Corneille akkoord heeft gegeven de echte zeefdruk af te laten drukken.  De normale oplage is op wit papier gedrukt. Dit is de enige afdruk op kartonachtig papier.  Herkomst: Galerie Nico Koster.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Verzenden met een koerier is ook een optie.

Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-03-2020 om 17:22
Eindtijd:18-03-2020 om 21:11
Mblommert
18 mrt. / 19:01
€ 150