Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1991 - Verkocht

Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1991
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 29 cm (h x b)
Lijst47.5 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A 9/25

Ingelijste zeefdruk van Corneille. Jaar: 1991. Nummer: 9/25. Afmetingen werk incl lijst: H47.5 x b37.5cm. Afmetingen voorstelling: H39 x b29cm. Het werk is in het midden, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzending: Het werk kan worden verzonden met Postnl. Het werk zal goed verpakt verzonden worden. Eventuele glasschade is echter niet verzekerd.
Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling,  is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

In goede staat

Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-02-2020 om 21:51
Eindtijd:06-03-2020 om 20:54
Rudy2201
04 mrt. / 14:07
€ 125