Corneille - Ingelijste zeefdruk: Kerst '94, het woud feest - 1994(Nette lijst!) - Verkocht

Corneille - Ingelijste zeefdruk: Kerst '94, het woud feest - 1994(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Ingelijste zeefdruk: Kerst '94, het woud feest - 1994(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Ingelijste zeefdruk: Kerst '94, het woud feest - 1994(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Ingelijste zeefdruk: Kerst '94, het woud feest - 1994(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Ingelijste zeefdruk: Kerst '94, het woud feest - 1994(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Ingelijste zeefdruk: Kerst '94, het woud feest - 1994(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1994
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A

Ingelijste zeefdruk van Corneille. Titel: Kerst '94, het woud feest. Jaar: 1994. Nummer: E.A. Afmetingen incl lijst: H53 x b51cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b31cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden

In zeer goede staat. Het werk zit keurig ingelijst en kan zo bij u thuis aan de muur!
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,95