| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1994 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 31 x 31 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 53 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | E.A |
Ingelijste zeefdruk van Corneille. Titel: Kerst '94, het woud feest. Jaar: 1994. Nummer: E.A. Afmetingen incl lijst: H53 x b51cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b31cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| In zeer goede staat. Het werk zit keurig ingelijst en kan zo bij u thuis aan de muur! | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||