Ingelijste zeefdruk van Corneille uit 1994. Naakt. Afmetingen incl lijst: H50.5 x b39.5. Afmetingen afbeelding: H28 x b20cm. Het werk is rechtsonderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.
Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.