| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1992 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 105 x 84 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 132 x 112 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 44/200 |
Corneille (1922-2010).
Kleurrijke vogel en liggende vrouw.
Kleurzeefdruk op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 44/200.
1992.
Proper blad.
Blad: 105x84cm.
Kader: 132x112cm.
Professionele inkadering.
Reflecties op de foto's door het glas.
| Conditie | |
| Conditie | Zeer Goed |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oelegem, België |
| Garantie | |