Corneille - KLEURRIJKE VOGEL / KLEURZEEFDRUK / 132x112cm / KADER / SIG - Verkocht

Corneille - KLEURRIJKE VOGEL / KLEURZEEFDRUK / 132x112cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 520!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - KLEURRIJKE VOGEL / KLEURZEEFDRUK / 132x112cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 520!Corneille - KLEURRIJKE VOGEL / KLEURZEEFDRUK / 132x112cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 520!Corneille - KLEURRIJKE VOGEL / KLEURZEEFDRUK / 132x112cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 520!Corneille - KLEURRIJKE VOGEL / KLEURZEEFDRUK / 132x112cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 520!Corneille - KLEURRIJKE VOGEL / KLEURZEEFDRUK / 132x112cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 520!Corneille - KLEURRIJKE VOGEL / KLEURZEEFDRUK / 132x112cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 520!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1992
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 105 x 84 cm (h x b)
Incl. lijst 132 x 112 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 44/200

Corneille (1922-2010).
Kleurrijke vogel en liggende vrouw.
Kleurzeefdruk op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 44/200.
1992.
Proper blad.
Blad: 105x84cm.
Kader: 132x112cm.
Professionele inkadering.
Reflecties op de foto's door het glas.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oelegem, België