Corneille - L' AMOUR AU JOUR LE JOUR / ZW-W ZEEFDRUK / 42x57cm / SIG / 1996 - Verkocht

Corneille - L' AMOUR AU JOUR LE JOUR / ZW-W ZEEFDRUK / 42x57cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 115!Corneille - L' AMOUR AU JOUR LE JOUR / ZW-W ZEEFDRUK / 42x57cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 115!Corneille - L' AMOUR AU JOUR LE JOUR / ZW-W ZEEFDRUK / 42x57cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 115!Corneille - L' AMOUR AU JOUR LE JOUR / ZW-W ZEEFDRUK / 42x57cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 115!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage68/200
Corneille (1922-2010).
Liggende vrouw met vogel.
Zwart-wit zeefdruk op dik papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 68/20..
1996.
Droogstempel uitgeverij "Edition GKM, Suede".
Rechtstreeks uit kunstfarde: "L' amour au jour le jour" (8 sériegraphies de Corneille, Poèmes de Maria Wine".
Zeer goede staat.
Blad: 42x57cm.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

Zeer goede staat.

Dit item is verkocht voor 132,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-07-2022 om 12:19
Eindtijd:16-08-2022 om 11:06
Ribje
16 aug. / 10:52
€ 115