| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1967 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Geschept Papier |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Figuren |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 76 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 190 |
Zeer mooie, karakteristieke compositie van Corneille. Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd (‘67) en genummerd (30/190) en met blindstempels van de uitgever “Prent 190” en de drukker “Michel Cassé / Litho - Paris”. In zeer goede conditie, waarbij aangetekend moet worden dat de marges wat meer verkleurd zijn dan op de foto lijkt. Literatuur: Donkersloot 201.
Afmetingen: 76cm x 57cm (blad), 70cm x 50cm (beeld litho)
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||