Corneille - La Chambre En Luminance - Verkocht

Corneille - La Chambre En Luminance kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - La Chambre En Luminance kopen? Bied vanaf 225!Corneille - La Chambre En Luminance kopen? Bied vanaf 225!Corneille - La Chambre En Luminance kopen? Bied vanaf 225!Corneille - La Chambre En Luminance kopen? Bied vanaf 225!Corneille - La Chambre En Luminance kopen? Bied vanaf 225!Corneille - La Chambre En Luminance kopen? Bied vanaf 225!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1979
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Passe-partout 64 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 250
Zeer mooie zeefdruk uit een wat eerdere periode van corneille , gemaakt in 1979
Uiteraard potlood gesigneerd gedateerd en genummerd.
Aan de linkerkant droogstempel Atelier Dumas New York
oplage nummer:75/250
Het blad is geheel volgedrukt en in praktische nieuwstaat.
Het zit los geplakt in de passe partout
Dit werk kan verzonden worden.
Door de kwetsbaarheid en waarde wordt dit werk plat verpakt verzonden.
Ophalen kan natuurlijk ook in eindhoven.
Verzenden gebeurt altijd aangetekend
nieuwstaat