Zeer mooie zeefdruk uit een wat eerdere periode van corneille , gemaakt in 1979 Uiteraard potlood gesigneerd gedateerd en genummerd. Aan de linkerkant droogstempel Atelier Dumas New York oplage nummer:75/250 Het blad is geheel volgedrukt en in praktische nieuwstaat. Het zit los geplakt in de passe partout Dit werk kan verzonden worden. Door de kwetsbaarheid en waarde wordt dit werk plat verpakt verzonden. Ophalen kan natuurlijk ook in eindhoven. Verzenden gebeurt altijd aangetekend
Nieuwstaat
nieuwstaat