Corneille - La Vague| Litho | Ingelijst - Verkocht

Corneille - La Vague| Litho | Ingelijst kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - La Vague| Litho | Ingelijst kopen? Bied vanaf 225!Corneille - La Vague| Litho | Ingelijst kopen? Bied vanaf 225!Corneille - La Vague| Litho | Ingelijst kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
665 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1976
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 56 cm (h x b)
Lijst75 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie lithografie van Corneille. Het werk is in 1976 met de hand gesigneerd de kunstenaar.

Het werk is voorzien van een mooie bijpassende lijst. Zowel het werk als de lijst zijn in zeer goed staat.

Dit item is verkocht voor 258,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-10-2020 om 15:47
Eindtijd:08-11-2020 om 19:20
EO57
08 nov. / 19:14
€ 225