Werkelijk fenomenaal ingelijst werk van de CoBrA-kunstenaar van het eerste uur Corneille. Dit is een prachtig portret uit 1947, de periode voor de oprichting van de Experimentele Groep Holland. Een werk waarin de invloed van Pablo Picasso op Corneille nog goed waarneembaar is. De zeefdruk is uitgegeven door de gerenommeerde kunsthandel van Elisabeth den Bieman de Haas, een Amsterdamse galeriehoudster met een persoonlijke en warme vriendschapsband met Corneille. Zij heeft in eigen beheer meerdere edities uitgegeven uit de vroege periode van Corneille. Dit werk is daar een prachtig voorbeeld van! Ingelijst in een monumentale, gestoken houten lijst in zwart en goud. Het geheel is voorzien van een Passe-Partout en vormt een imposant geheel. Het werk is gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar. Dit is nummer 24 uit een editie van 200 exemplaren.
Nieuwstaat