Corneille - Le théatre chinois - Verkocht

Corneille - Le théatre chinois kopen? Bied vanaf 445!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Le théatre chinois kopen? Bied vanaf 445!Corneille - Le théatre chinois kopen? Bied vanaf 445!Corneille - Le théatre chinois kopen? Bied vanaf 445!Corneille - Le théatre chinois kopen? Bied vanaf 445!Corneille - Le théatre chinois kopen? Bied vanaf 445!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1969
Techniek Litho
Stijl Minimalistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 47.5 x 62 cm (h x b)
Incl. lijst 67 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Epreuve 'd artist
Donkersloot nr 226. 1969. EA verzamelaarsobject. Gesigneerd. Het werk zit in een zwart houtenlijst met een zuurvrij passe partout.  Kan zo worden opgehangen.U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via koerier.
Is enigszins in kleur wat achteruit gelopen.
Binnen Nederland € 11,00