Corneille - Le Voyage

Corneille - Le Voyage kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Le Voyage kopen? Bied vanaf 200!Corneille - Le Voyage kopen? Bied vanaf 200!Corneille - Le Voyage kopen? Bied vanaf 200!Corneille - Le Voyage kopen? Bied vanaf 200!Corneille - Le Voyage kopen? Bied vanaf 200!Corneille - Le Voyage kopen? Bied vanaf 200!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 23.5 x 33.5 cm (h x b)
Incl. lijst 35 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1000
Deze prachtige zeefdruk weerspiegelt Corneilles fascinatie voor avontuur en ontdekking. De kenmerkende stijl van Corneille, geinspireerd door de Cobra kunstbeweging, komt volledig tot uiting in dit kleurrijke kunstwerk.  Le Voyage laat ons zien dat het leven een kleurrijke reis is.
De zeefdruk is zorgvuldig bewaard op een donkere plek en verkeert in uitstekende conditie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerenveen, Nederland