Corneille - Leda et le pigeon / Leda en de duif - Verkocht

Corneille - Leda et le pigeon / Leda en de duif kopen? Bied vanaf 495!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Leda et le pigeon / Leda en de duif kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Leda et le pigeon / Leda en de duif kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Leda et le pigeon / Leda en de duif kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Leda et le pigeon / Leda en de duif kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Leda et le pigeon / Leda en de duif kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Leda et le pigeon / Leda en de duif kopen? Bied vanaf 495!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekLitho
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage175

Prachtige litho in perfecte staat. nummer 41 van 175. Gesigneerd, gedateerd, genummerd.

Provenance : Sotheby's 1987. Factuur aanwezig.

Deze litho is nooit ingelijst geweest / is altijd bewaard in portefeuille.

deze litho is nooit ingelijst geweest.
Binnen Nederland € 10,00