Corneille - Leda et le pigeon / Leda en de duif - Verkocht

Corneille - Leda et le pigeon / Leda en de duif kopen? Bied vanaf 495!

Verkoopprijs: € 569,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Leda et le pigeon / Leda en de duif kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Leda et le pigeon / Leda en de duif kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Leda et le pigeon / Leda en de duif kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Leda et le pigeon / Leda en de duif kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Leda et le pigeon / Leda en de duif kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Leda et le pigeon / Leda en de duif kopen? Bied vanaf 495!

Geplaatst door  esger29
FA. (4)

25 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekLitho
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage175

Prachtige litho in perfecte staat. nummer 41 van 175. Gesigneerd, gedateerd, genummerd.

Provenance : Sotheby's 1987. Factuur aanwezig.

Deze litho is nooit ingelijst geweest / is altijd bewaard in portefeuille.

deze litho is nooit ingelijst geweest.

Dit item is verkocht voor 569,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-10-2020 om 23:07
Eindtijd:20-10-2020 om 22:16
PLBB
17 okt. / 12:24
€ 495