Corneille - 'Les 3 Grâces' (groot werk), mooi gelijst - Verkocht

Corneille - 'Les 3 Grâces' (groot werk), mooi gelijst kopen? Bied vanaf 1100!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - 'Les 3 Grâces' (groot werk), mooi gelijst kopen? Bied vanaf 1100!Corneille - 'Les 3 Grâces' (groot werk), mooi gelijst kopen? Bied vanaf 1100!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1994
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 74 x 91 cm (h x b)
Incl. lijst 108 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
'Les 3 Grâces'

Een magnifiek, groot formaat werk, aflopend gedrukt op handgeschept papier, oplage 108/200.
Rechtsonder gesigneerd, gedateerd met potlood en voorzien van diepdrukstempel.
Het werk is voorzien van een zwart/zilveren lijst en passepartout.

Dit werk wordt zeer zelden verhandeld!