Corneille - Les oiseaux jumeaux - Verkocht

Corneille - Les oiseaux jumeaux kopen? Bied vanaf 850!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Les oiseaux jumeaux kopen? Bied vanaf 850!Corneille - Les oiseaux jumeaux kopen? Bied vanaf 850!Corneille - Les oiseaux jumeaux kopen? Bied vanaf 850!Corneille - Les oiseaux jumeaux kopen? Bied vanaf 850!Corneille - Les oiseaux jumeaux kopen? Bied vanaf 850!Corneille - Les oiseaux jumeaux kopen? Bied vanaf 850!Corneille - Les oiseaux jumeaux kopen? Bied vanaf 850!Corneille - Les oiseaux jumeaux kopen? Bied vanaf 850!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1997
Techniek Aquagravure
Stijl Abstract
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 113 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer grote en kleurrijke aquagravure van Corneille getiteld:Les oiseaux jumeaux.
Prachtig reliëf,hand ingekleurd door Corneille.
Lage oplage van 60 exemplaren.
Dit exemplaar heeft nummer 41/60
In goede staat verkerend werk.

Dit item kan eventueel verzonden worden, maar gezien de grote en kwetsbaarheid is het verstandig om het werk af te halen in Eindhoven.
Kan bezorgd worden in een straal van 250 km van Eindhoven.