Corneille - litho 1999 - Verkocht

Corneille - litho 1999 kopen? Bied vanaf 120!
Corneille - litho 1999 kopen? Bied vanaf 120!Corneille - litho 1999 kopen? Bied vanaf 120!Corneille - litho 1999 kopen? Bied vanaf 120!Corneille - litho 1999 kopen? Bied vanaf 120!Corneille - litho 1999 kopen? Bied vanaf 120!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
litho 144/200 van 1999 in nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-08-2022 om 09:42
Eindtijd:16-08-2022 om 19:03
Biedingen (6)
Daphnaatje
16 aug. / 10:07
€ 160
Elibe
16 aug. / 10:06
€ 150
Daphnaatje
16 aug. / 10:06
€ 150
Elibe
16 aug. / 09:27
€ 140
Daphnaatje
16 aug. / 09:27
€ 130
Elibe
16 aug. / 08:10
€ 120