Corneille - litho-2002 - Verkocht

Corneille - litho-2002 kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - litho-2002 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - litho-2002 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - litho-2002 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - litho-2002 kopen? Bied vanaf 225!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 39/210

Litho van Corneille. Compositie met zes vogels en een vrouwengezicht. Jaar: 2002. Oplage: 39/210. Afmetingen blad: H30 x b33cm. Afmetingen voorstelling: H21.5 x b25cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95