Litho van Corneille. Compositie met zes vogels en een vrouwengezicht. Jaar: 2002. Oplage: 39/210. Afmetingen blad: H30 x b33cm. Afmetingen voorstelling: H21.5 x b25cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 23,95
€ 23,95
Europese Unie
€ 23,95